ÜZERLİK TOHUMU YAĞI FAYDALARI

Üzerlik tohumu yağı, üzerlik tohumu yağı faydaları, üzerlik yağı, üzerlik yağı faydaları, karaharmal yağı faydaları, üzerlik tohumu kullanım şekli, üzerlik tohumu kullanımı, üzerlik nasıl yakılır, üzerlik tohumu nasıl kullanılır, karaharmal yağı.

 

Esfand ve harmal olarak da bilinen Üzerlik Tohumu ilginç bir orta doğu tarihine sahiptir. Üzerlik Tohumu (Peganum Harmala), Nitrariaceae familyasından Afrika, Asya ve Amerika'nın sıcak bölgelerinde yetişen bir bitki türüdür.


Türkiye'de halk arasında nazardan korunmak için kurusunu yakarak çıkan dumanı nazardan korumak istedikleri kişinin solumasını, ya da dumanın iş yeri veya evlerde büyü sihir nazar kovucu olduğu inancı vardır. Ayrıca bu bitkiden elde edilen kurutulmuş parçalar "kötü göz" e karşı korunmak için demet halinde ya da ipe dizilerek evlere ve işyerlerine asılır İran'da ise havayı ve zihni arındırmak için bir tütsü olarak kullanılır.
Batı psikolojik hareketi de Üzerlik Tohumunun, güçlü monoamin oksidaz inhibisyonu, yüksek doz DMT (DMT, vücuda alındığında mistik zevk ve ruhani tecrübelere neden olup zihin açıcı, algı değiştirici, diğer alemlerle iletişim kurucu tesirlere yol açıyor.


Bu maddenin yuvası epifiz beziyse de(DMT iki gözümüzün orta hizasında, alın boşluğumuzda bulunan epifiz bezinin sadece doğum ve ölüm anında fazlaca salgıladığı bir moleküldür) kimileri tarafından kalp gözü, gönül gözü veya üçüncü göz olarak adlandırılıyor. DMT içeren Üzerlik Tohumunun bu materyalinin güçlenmesi için uygun bir görüş olduğunu bildirmektedirler Ayahuasca Güney Amerika’daki Amazon bölgesinde yetişen Ayahuasca (Banisteriopsis Caapi) sarmaşığı, bölgedeki yerli topluluklar tarafından yüzyıllardır şifa amaçlı kullanılıyor. Son zamanlarda ise Ayahuasca sarmaşığının yerine üzerlik kullandıkları belirtiliyor.

 

Artrit ağrısı, Anti-spazm, Bioaktif ,Diuretik ,Daha Temiz Mide ve Akciğer İçin, Düzenli Regl, Tüberkiloz  ve Zatürrede, Karaciğer Tedavisinde, Kronik Baş Ağrılarında, Ateş Düşürücü, Nefes Darlığında, Anne Sütü Arttırmada, Cilt Hastalıklarında, Sırt ağrıları ve Romatizmada, Sağlıklı Saç Uzatmada, Pürüzsüz Diri ve Güçlü Saç İçin, Kas Hacmi Artırmada ve Kan Dolaşımı İçin Kullanılmakta.


Haoma Üzerlik Tohumu Yağı 30 Ml

üzerlik tohumu yağı

karaharmal Yağı 50 TL

05318253512

Stoklarla sınırlı. Sipariş için TIKLAYINIZ..


 

Üzerlik Tohumu Nasıl Kullanılır Güncel Yazımızı Okumak İçin

TIKLAYINIZ..

 

 

ABOHOR © 2017 Üzerlik Tohumu Yağı Destek ve Satış Sayfası